Tradice již 40 let

pro správu Vašeho digitálu

Dokonalé krásný a zdravý chrup. To je poslání p. Ambrože, to naše bylo vytvořit líbivou a funkční webovou prezentaci, která bude hlavním bodem pro pacienty.

Informace & design

Mnoho webů klade důraz na design ale opomíná na funkčnost. Je to přitom důležitější prvek než samotný onen design. A právě zde kloubíme obě dvě strany do jedné.

Hodnoty & tradice

Pár slov o projektu

Základní zadání bylo spíše redesign starého webu do nového kabátu. Po několika konzultacích jsme přišli s funkčním návrhem propojení tři starých webů do jednoho. Také bylo důležité transparentně prezentovat služby ve stejné kvalitě, jak je stomatologie Ambrožovi vykonává pro své pacienty.

Náplň realizace

Co vše jsme měli na starost

Redesign webové prezentace
Integrace CMS
Postprodukce fotografií
Hostingové služby
Plná responzivita na všech zařízení
Vypracování logotypu
Optimalizace SEO & rychlost webu
Příprava prodeje voucherů

Moderně i tradičně

Cíl & rozsah projektu

Informovanost pacientů, rozvržení prvků a skvělá optimalizace pro mobilní zařízení. To je pouze malý výčet nutných potřeb, které má webová prezentace splňovat. Nesmí chybět systém pro možnost editovat obsah a také dynamické prvky jako jsou služby, lékaři nebo magazín.

Zachování tradice ale moderně

U celé realizace byl kladen důraz na zachování tradičního pojetí prezentace ale zároveň v kreativním a moderním designu. Přidání nových prvků a CMS pro práci.

Vyjádření klienta

Děkujeme!

„Precizní, silný a sehraný realizační tým pro jakýkoliv projekt. Klademe důraz na kreativitu, dobře navržené technologie, funkčnost a dlouhodobou udržitelnost projektu.“

Ing. Michal Gajdošík

Výkonný ředitel | Synot

Aramis Media, s.r.o.

Kanceláře

Rychlý kontakt

Aramis Media, s.r.o.

Kanceláře

Rychlý kontakt