Rodinná firma s prestiží

pro správu Vašeho digitálu

Není realitní agentura, jako realitní agentura. Rodinná firma s tradicí, kodexem a špičkovým servisem se jen tak nevidí. Od nového designu po automatizaci služeb.

Ekosystém se synergií

Home-Rent nabízí opravdu působivý servis, bohužel jeho vizitka na internetu tomu neodpovídala. Postupnými krůčky jsme došli do komplexního řešení od A do Z.

Jehla v kupce sena

Pár slov o projektu

Drtivá většina klientů má bohužel negativní zkušenost s minulým dodavatelem digitálu. My jsme jasně chtěli ukázat Home-Rentu kvality servisu a pomocnou ruku na poli, kterému nehoví. Díky úžasné komunikaci tak vznikla fungující kooperace a spolupráce.

Náplň realizace

Co vše jsme měli na starost

Návrh nového webu
Integrace CMS systému
Integrace RealMan, Valuo & Raynet
Optimalizace SEO & rychlost webu
Serverové služby
Konzultace
Postprodukce fotek
Automatizace procesů

Inovace a modernizace

Cíl & rozsah projektu

Na prvopočátku bylo jednoduché zadání. Integrace RealMan napřímo do webu a jeho správa. Postupně jsme zjistili, jaké jsou potřeby a nutnosti. Došli jsme k závěru, kdy jsme navrhli komplexní webové řešení, včetně různých prvků pro automatizaci a usnadnění fungování.

Pochopení potřeb je základ

Klást důraz na připravenost a research projektu se vyplácí v mnoha ohledech. Ukázali jsme klientovi možnosti a řekli kudy můžeme jít. Nerealizujeme bezhlavě ale

Vyjádření klienta

Děkujeme!

„Precizní, silný a sehraný realizační tým pro jakýkoliv projekt. Klademe důraz na kreativitu, dobře navržené technologie, funkčnost a dlouhodobou udržitelnost projektu.“

Ing. Michal Gajdošík

Výkonný ředitel | Synot

Aramis Media, s.r.o.

Kanceláře

Rychlý kontakt

Aramis Media, s.r.o.

Kanceláře

Rychlý kontakt