Promo, které frčí

pro správu Vašeho digitálu

Když promo akce, tak od nejlepších! Mezi přední firmy u nás a na SK jsou právě také Promoteri.eu. Tvoříme digitál a online zázemí pro ještě větší možnosti.

Nahoru, dolů a na vrchol

Každá společnost má svůj růst, my jsme rádi že můžeme stát po boku promoteru.eu. Nyní stavíme a dotahujeme mezery, které byli právě na webu a v prezentacích.

Přes 15 000+ promo akcí

Pár slov o projektu

Ano, čtete správně. A to není vše, na trhu jsou promotéři již přes 15 let. Za svou dobu si stihli vybudovat rozsáhlé portfolio hostesek a promotérů zhruba 21 000. Mezi přední klienty patří Epson, Samsung, Jelínek a další. Společně jsme dali novou podobu nejen webu.

Náplň realizace

Co vše jsme měli na starost

Nový design webu
Integrace CMS
Kompletní překlad do Angličtiny
Integrace RecruHR přímo do webu
Konzultace
Úprava fotek, video trailer & animace
Hostingové služby
Optimalizace SEO & rychlost webu

Web včetně RecruHR

Cíl & rozsah projektu

Příprava webové prezentace jako takové není nic zvláštního. Pro maximálně možný chod a fungování promoteru, je nezbytný systém RecruHR. Robustní a sofistikované řešení, které jsme tedy integrovali přímo do webu, včetně zcela vlastního modulu nastavení.

Malé krůčky kupředu

Dělat mílové kroky, aniž by se prošla cesta, která bude pečlivě vyšlapá není zrovna ideální. Proto i my jsme začali progresivně ale postupně přesně dle potřeb.

Vyjádření klienta

Děkujeme!

„Precizní, silný a sehraný realizační tým pro jakýkoliv projekt. Klademe důraz na kreativitu, dobře navržené technologie, funkčnost a dlouhodobou udržitelnost projektu.“

Ing. Michal Gajdošík

Výkonný ředitel | Synot

Aramis Media, s.r.o.

Kanceláře

Rychlý kontakt

Aramis Media, s.r.o.

Kanceláře

Rychlý kontakt