Český král kasín

pro správu Vašeho digitálu

Jediný korunovaný český Král kasín, který má chuť vítězit a být nejlepší. Nemusíte pokoušet štěstí ale můžete se podívat na dech beroucí game design pro firmu Synot.

Vstříc dobrodružství

Rozmanité pole působnosti a možnost ukázat kreativní grafické myšlení, talent a píli nám dovolil právě Synot. Realizace probíhala agilním vývojem, kooperací s vývojovým a realizačním týmem.

Herní design od A do Z

Pár slov o projektu

Na každém trhu může být pouze jeden král a největší hráč. V Českých vodách je to právě Synot. Po éře automatů se vydal na pole internetu a začal tak dobývat online území i tam. Nyní je to již rovnocenný hráč pro největší světové špičky v oblasti online herních automatů.
GameDesign | Synot - Herní ráj

Náplň realizace

Co vše jsme měli na starost

Game design pro online hry
Skicy a finální produkce grafiky
Animace & video trailery
ArtWork & digital art
Ozvučení her
3D & 2D vizualizace
Bannery & reklamní materiály
Vektorizace starých her
GameDesign | Synot - Herní ráj

Být číslem 1

Cíl & rozsah projektu

Velice těžký úkol a vize. Ovšem ne nereálná. Postupnými krůčky jsme začali stavět jeden design po druhém a postupně jej nasazovat na testovací a následně produkční prostředí přímo do online kasin. Zaujmout grafikou oko hráče, líbivě animovat výherní symboly, chytlavě nazvučit a hurá hrát!

Když rostou obě strany

Gamedesign byl pro nás do jisté míry na začátku spolupráce velká výzva. Po čase jsme si ho tak oblíbili že jsme realizovali další projekty právě v tomto směru.

Vyjádření klienta

Děkujeme!

„Precizní, silný a sehraný realizační tým pro jakýkoliv projekt. Klademe důraz na kreativitu, dobře navržené technologie, funkčnost a dlouhodobou udržitelnost projektu.“

Ing. Michal Gajdošík

Výkonný ředitel | Synot

Aramis Media, s.r.o.

Kanceláře

Rychlý kontakt

Aramis Media, s.r.o.

Kanceláře

Rychlý kontakt